Жена влезе во Гинисовата книга – и тоа затоа што со својот задник умее да го направи ова!

Танчерка од Англија влезе во Гинисовата книга на рекорди благодарение на својот необичен талент.
Андреа М од Лондон е експерт за вртење обрач, но не со рака или со нога, туку со нејзиниот задник.
Таа влезе во Гинисовата книга на рекорди откако успеа да го заврти обрачот околу својот задник дури 400 пати за три минути.
Погледнете како изгледаше тоа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.