Заврши со Раста: Ана Николиќ поднела барање за старателство на ќерката

Ана Николиќ, според пишувањата на сропските медиуми, поднела барање за старателство над ќерката Тара која пред една година ја доби со раперот Стефан Ѓуриќ – Раста.
Медиумите наведуваат дека односот меѓу овој популарен пар не се подобрил и единствен начин преку кој тие комуницираат се адвокатите и судот.

Се шпекулира дека Ана бара ќерката да и припадне во целост, додека Раста би можел да ја гледа повремено, зависно од одлуката која ќе ја донесе судот.
Пејачите не се огласија во врска со овие информации, а нивниот адвокат не сакал да открива никакви детали.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.