ЗЕТОТ НА ЦЕЦА ДОЈДЕ НА ЗАБАВАТА – ПРВИ ФОТОГРАФИИ ПРЕД КУЌАТА Момчето на Анастасија донесе ПОСЕБЕН подарок на роденденот

Анастасија Ражнатовиќ е фотографирана додека го подготвуваше роденденот на нејзината мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ.
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денес го слави својот 48 роденден, а утрото започнаа да пристигнуваат честитки и изненадувања, па фолк sвездата од своите обожаватели доби голем пехар, со кој брзо се пофали на Инстаграм.
Прославата на роденденот на пејачката е во тек, а нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ во оваа прилика е фотографирана пред нејзиниот момински дом.
Анастасија во мини сукња и спремна фризура разговараше со некој на телефон пред портата, додека две жени и помагаа да ги внесе големите балони.
Сепак, најголемо внимание привлече нејзиното момче Ѓорѓе Куљиќ, кој на својата идна свекрва и носеше голем букет цвеќе.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.