Знаевме дека Георгина е згодна, но кога ќе видите како танцува ќе сфатите колку Роналдо е среќен човек

Вереницата на Кристијано Роналдо, згодната Георгина Родригез обожава да танцува, а посебно ја сака салсата.
Стегната во сиви хеланки во секси издание со чевли за танцување, таа објави видео на кое се пофали со своите салса вештини и движења.
„Роналдо е среќен човек“ коментираат гледачите на видеото.

Пронајдете не на следниве мрежи: