Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”.
Ирина се нашла и на насловната страница на ова престижно списание, а не одбила да одговара ниту на прашањата за моменталниот љубовен статус.


“Ако ме прашате дали и понатаму верувам во брак, мојот одговор е “да”. Не сум тип на личност која е против таа институција”, изјавила Ирина која има разбирање за тоа зошто светот толку сака да знае за нејзиниот приватен живот.


“Мислам дека сето тоа е нормално. Ако нешто немате, сакате да го имате тоа. Ве привлекува таа некоја завеса, не знаете што се наоѓа зад неа и сакате да ја тргнете”, објаснила манекенката која вели дека сака да биде што подобра мајка на својата ќеркичка, која сега проаѓа низ тешок период.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.