КАКОВ ЛУКСУЗ ВО 6 СЛИКИ: Лепа Брена со синот и снаата во Дубаи, а сите зборуваат за нејзината фотографија од јахтата

Пејачката Лепа Брена сподели фотографии од Дубаи на својот Инстаграм профил.
Таа објави 6 фотографии на кои се гледа како ужива во потполност на едно луксузно патување.
Брена во хотел, Брена на јахта во костим за капење, Брена со семејството и пријателите на ручек.
Популарната пејачка на патувањето ја придружуваа нејзиниот син Виктор и неговата девојка Сандра Милјаковиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)


А коментарите под фотографиите само се редеа.
„Дали е можно да изгледаш толку добро во костим за капење?“, „Царица“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.