Како во рајот на небото: Вака изгледа собата на внукот на Цеца, пејачката долго ги криеше овие скапоцени детали во домот

Сестрата на Богдана Родиќ, Бојана Родиќ покажа како изгледа собата на нејзиниот внук кој воедно е и прво внуче во фамилијата Ражнатовиќ.
Гордата тетка на Инстаграм сподели фотографии од собата на малиот Жељко, а фановите веднаш ја споредија со рајот на небото.


На фотографиите се гледаат облачиња на ѕидовите, мечиња и специјален кревет за пресоблекување.
Секако на ѕидот неизбежен детаљ е и напишаното негово име Жељко.


За потсетување Цеца за прв пат стана баба на 3 јуни месецов кога нејзината снаа на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.