КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате

Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја навредуваат на лична основа поради нејзиниот физички изглед и ја прогласија за најгрда невеста во светот. Ќе останете занемени од нејзиниот изглед за тоа како таа изгледа денеска.
Иако многумина тврдеа дека нивниот брак нема да потрае долго и дека ќе се разведат, парот успеа да ги побие сите вакви тврдења. Нивниот брак опстана и станаа родители


Кога бурата се стишила парот едноставно исчезнал од предградието на москва. После неколку години, еден руски новинар тргнал во потрага кога се потсетил на грдата невеста.
На крајот успеал да ја пронајде и останал шокиран од она што го видел. Таа била сосема друга личност. Физичката трансформација била неверојатна.

Како што вели самиот новинар таа за шест години под ригорозни диети успеала да ослаби. Надградбата на косата, силиконите и средувањето на лицето сосема го промениле нејзиниот физички изглед.
Нејзиниот сопруг не пропушта ниту една прилика за да и каже колку ја сака. Ја избрал заедно да го поминат животот затоа што каква личност е таа, а не поради нејзиниот изглед.
Но сепак некои медиуми пишуваат дека автентичноста на оваа фотографија не е потврдена.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.