Како изгледаше роденденската забава на ќерката на Драгана Мирковиќ?

Пејачката Драгана Мирковиќ земала за обврска да ја организира роденденската прослава на својата ќерка.
Мирковиќ со гламурозна журка го прослави 16. роденден на наследничката Мануела, а пејачката заедно со сопругот се потрудила се да биде совршено.


Инаку, Мануела и Марко не сакаат да се појавуваат во јавност, водат повлечен живот и не се експонираат.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.