Кога ќе се соблече мајката на два сина, се пука! Софија во безобразно бикини, гаќички над колковите, а горниот дел едвај нешто покриваше

Софија Милошевиќ ги натера обожавателите да размислуваат со нова фотографија во бикини.Манекенката Софија Милошевиќ е позната како една од најатрактивните жени, но и сопруга на фудбалер на српската јавна сцена. Сопругата на фудбалерот Лука Јовиќ и гордата мајка на нивните два сина, откако стана мајка е посветена на семејниот живот и кариерата како моден дизајнер, а е многу активна и на социјалните мрежи, особено на Инстаграм.Своите приватни моменти често ги објавува на споменатата мрежа, а сега го покажа своето беспрекорно тело. Манекенката е во топ форма и веќе е март, па е подготвена за лето.Убавата манекенка позираше пред огледалото во ситно сино бикини кое ги откри сите нејзини совршени облини. Горниот дел ги истакна градите, додека долниот дел подигнат над колковите.Летното тело „се вчитува“, напиша Софија на англиски.

Пронајдете не на следниве мрежи: