КОЈА Е ОВДЕ НЕВЕСТА А КОЈА СВЕКРВА! Ја видовте луксузната свадбата, но ова го пропуштивте! Вака изгледа мајката на младоженецот, поранешна мис (ВИДЕО)

Раскошната венчавка која се одржа во Љубљана на почетокот на февруари не е новост за јавноста, но многумина ги пропуштија деталите од забавата од милион евра , гледајќи како паѓаат парите наоколу!Семејството на младоженецот не штедело, па младоженецот, кој тој ден, на својата свадба го прославил 18-от роденден, од баба си добил десетици илјади евра пари, па златна шипка и уште 600 квадрати куќа! За бакшиш издвоиле 50.000 евра, а популарниот пејач на оваа раскошна ромска свадба земал 12.000 евра за само четири песни!Која е невеста овде, а која свекрваМеѓутоа, она што многумина ги заинтригирало во видеото е која е невеста , а која свекрва , бидејќи и двете танцувале еден до друг во бели фустани – невестата во венчаница, а свекрвата, поранешна мисица, во богато украсен фустан кој наликува на венчаница.Мајката на 18-годишниот младоженец, чија невеста се уште не е полнолетна, не го криела задоволството од убавата снаа, а особено од тоа што меѓу неа и синот „се случил магнет“ , иако за невестата биле дадени 100.000 евра.
@bozic.uros Veselje u Ljubljani koje ćemo dugo pamtiti 😳😳😳💶💶💶 #fyp #foryoupage #tiktok #balkan #bozicuros #svadbaodmilionevra #urosbozic #happytv #romskesvadbe #romi #svadba #viral #zlato ♬ original sound – bozicuros

Пронајдете не на следниве мрежи: