Кристина Арнаудова изгледа неверојатно на плажа

Се гледа дека нашата позната пејачка, Кристина Арнаудова добро се грижи за својот изглед, па ова лето изгледа неверојатно во својот костим за капење на плажа.
Таа е мајка на тригодишниот Максим, сопруга и домаќинка и сепак успева да изгледа како што изгледа. Кристина на својот Фејсбук профил ги објави овие фотографии од тоа како ужива и се забавува на плажа. Секоја чест за Кристина која изгледа фантастично без шминка или фотошоп. 

Се гледа дека нашата позната пејачка, Кристина Арнаудова добро се грижи за својот изглед, па ова лето изгледа невероја

Пронајдете не на следниве мрежи: