Ламборџини за „верноста“ на Сораја

Loading...

Ламборџини за „верноста“ на Сораја

Таа може се. Има прерогативи кои се допаѓаат на мажите кои тоа може да го платат. Од времето кога пееше низ македонските ноќни клубови за 200 евра, се искачи на врвот на светот ако се смета цената за нејзиното време и припадност.

Сораја му кажа ДА на богатиот Русин: Ја запросил со прстен вреден 150.000 евра

Овој пат се работи за Ламборџини кое чини повеќе од 200.000 евра, со кое се пофали на нејзиниот Инстаграм профил. Ако споредите, цената се искачила за 1000 пати и оди нагоре… Што е следно што ќе го дадат за да го имаат нејзиното време и облини во своја близина? Ракета?

View this post on Instagram

💛

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Сораја едвај вози од преголемите силикони

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...