ЛЕПА БРЕНА ГО ПОКАЖА ЛУКСУЗОТ: Пејачката ја сподели атмосферата од нејзината скапа јахта

Лепа Брена сподели со своите следбеници на Инстаграм видео на кое се гледа луксузна јахта како крстари по Јадранот и Средоземното Море.
Имено, фолк дивата направи интересна снимка од јахтата и покажа дека јахтата во моментов е закотвена на црногорското приморје.


Инстаграм приказните покажуваат дека пејачката ужива во секој момент.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.