Луна Џогани во провокативно издание по повод роденденот на вереникот

Loading...

Популарната пејачка Луна Џогани со своите нови фотографии на Инстаграм ги остави мажите без здив. Луна никогаш не криеше дека не е задоволна со своите гради, па од таа причниа реши да направи естетска операција.
Со оглед на тоа дека ги зголеми градите до големина која ја сака, таа често се соблекува и објавува фотографии во провокативно издание.

 

View this post on Instagram

 

👄

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

loading...