Масовна тепачка на средношколци во кумановска гимназија! (Видео)

Телевизијата Алсат на Фејсбук сподели видео од масовна тепачка во гимназијата “Сами Фрашери” во Куманово. Ова што ќе го видите е повеќе од страшно. Дефинитивно општеството има криза на идентитет и вредности…

Масовна тепачка на средношколци во кумановска гимназија!
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.