Мајка од Британија завршила на лекар откако и се заглавил ви*ратор, кој вибрирал постојано

Млада мајка од Велика Британија се нашла во прилично непријатна и стресна ситуација кога во задникот и се заглавил вибратор.

Софи (27) од Есекс завршила во итната медицинска помош, а подоцна и на операција
бидејќи вибраторот и се заглавил во задникот. Таа го сподели своето искуство со своите следбеници на ТикТок, а видеото набрзо стана вирално. Видеото во кое таа споделува фотографии со рендген собра над 140.000 лајкови, а луѓето сакаа да знаат како таа се нашла во таа ситуација.

Мајка од Британија завршила на лекар откако и се заглавил ви*ратор, кој вибрирал постојано

„Кога го ставив, беше вклучен, а откако се заглави, немав начин да го исклучам и сигурно вибрираше неколку часа“, рекла Софи, а потоа објаснила:

Се обидов да заспијам, но беше многу тешко. Викнав брза помош да ги прашам за совет, а тие сакаа да ми испратат лекари. Им реков дека ќе дојдам наутро бидејќи моите деца спијат и не можам да ги оставам сами. Се обидов да заспијам, што беше доста тешко бидејќи чувствував вибрации во ‘рбетот – продолжува Софи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.