Меган Маркл бакна друг маж! Принцот Хари полуде од љубомора, неговата реакција кажува се!

Тимот на принцот Хари победи на турнирот во поло во Флорида, но вкусот на победата го расипа неговата сопруга Меган Маркл и нејзиниот бакнеж со друг маж.Пред неколку дена на хуманитарното натпреварување во поло во Велингтон, Флорида, избраниците на принцот Хари забележаа две победи, што значи дека беа шампиони на овој мини-турнир. Меѓутоа, кога дојде моментот да им се честита трофејот, дојде до неочекувана, но привлечна реакција од војводата од Сасекс кој не можеше да ја задржи својата љубомора.Имено, Меган Маркл, сопругата на Хари , излезе на сцената за да им честита на победниците, но се чини дека тоа не му се допадна премногу. Војвотката го бакна на двата образа соиграчот на Хари и капитен на тимот Малколм Борвик, а реакцијата на нејзиниот сопруг на потегот стана вирална на социјалните мрежи.На снимката се гледа запрепастен и бесен Хари, но судејќи според следните снимки, јасно е дека станува збор за шега, а не за вистинска љубомора. @czedits__fp__ 😭😭 #princeharry#meghanmarkle#sussexroyal#sussex_family#royal#harryandmeghan#dukeharry#duchessmeghan#dukeofsussexs#duchessofsussex#fyp#meghanandharry#dukeandduchess#royalcouple#meghanmarkleandprinceharry#princehenry#meghanmarklestyle#princeharryandmeghanmarkle#princeharryedit#meghanmarkleedit#fouryou ♬ původní zvuk – •sussex family• На крајот Хари доби и бакнеж заедно со пехарот, а сите коментираа колку војводата и војвотката од Сасекс се сакаат. View this post on Instagram A post shared by Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Пронајдете не на следниве мрежи: