Минијатурно бикини, трудничкиот стомак во преден план – Бојана Родиќ знае како да ужива и во бременоста

Бојана Родиќ блеска во бремена состојба, се фотографирала во минијатурно бикини, така што во прв план го истакна трудничкиот стомак.
Идната мајка брои ситно до породувањето и е многу активна бремена жена, судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа минува топли и сончеви денови на базен.
Бојана се снимаше на лежалка во сино бикини што одлично и одговара, а во еден момент ја спушти камерата и го покажа трудничкиот стомак.
Да потсетиме, пејачката Гоца Божиновска претходно ни рече дека синот на Бојана и Шијан и нејзиниот внук ќе се вика Зоран, по покојниот татко на Мирко, Зоран Шијан, и емоциите на пејачката се мешаат поради тоа.


– Па, сигурно знаете како ќе се вика детето, Зоран. Отсекогаш тоа било желба на Мирко. Не сакам да се мешам и да давам изјави, но претпоставувам дека така треба да биде – изјавила Гоца.
– Среќна сум, радосна, но и тажна поради тоа. Жал ми е што немам со кого да ја споделам таа радост, но што да правам, тоа е животот, не можеме да одиме против човечките судбини, кои се чудни … – рече тогаш пејачката.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.