НАРОД ПЛАЌА, ПРАТЕНИК ИГРИЦИ СИ ИГРА НА МОБИЛЕН А НА РАБОТНО МЕСТО

Во Собранието денеска имаше собраниската расправа за дополнетиот Предлог-буџет за 2023 година.

Еден од пратениците одлучи времето кое го поминува во Собранието, да го искористи правилно, па затоа си пушти и си играше игра на својот мобилен телефон.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.