Најзгодната водителка на временска прогноза во светот

Џенет Гарсија има совршено тело и поради тоа стана голема интернет сензација. Гордо го покажува нејзиното тело и постојано ги усреќува обожавателите
на Instagram, објавувајќи нови секси фотографии.
Џенет е мексиканска водителка на временска прогноза и е позната како најубавото ТВ-лице. Поточно, TMZ ја прогласи за „најзгодна водителка на временска прогноза во светот“. Со своите објави Гарсија докажува дела оправдано ја носи титулата.
Презентирањето вести не е единствената работа што ја врши, таа се има појавено и во филмови и исто така работи како модел.
На Instagram ја следат 12.9 милиони обожаватели кои секојдневно ги радува со секси и провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

NO eres lo que aparentas. NO eres lo que opinan lo demás. Eres y siempre serás lo qué haces ☝???

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.