Најновите “Старки“ ги менуваат боите (ВИДЕО)

Станува збор за најновиот модел на All Star патики, или попознати како легендарните “Старки“ кои ја менуваат бојата при сончева или УВ светлина.
Патиките имаат бела боја, но доколку се изложат на сончева светлина или УВ зраци, стануваат како нови, односно добиваат друга боја.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.