Најубавата хрватска политичарка во секси издание се забавуваше на концертот на Александра Пријовиќ

Хрватската пратеничка се забавуваше на третиот по ред концерт на српската пејачка во Загреб, а како се забавувала покажа на Инстаграм.


Марина Опачак Билиќ според некои ја носи титулата „најубава хрватска политичарка“, а таа деновиве не го пропушти концертот на српската фолк пејачка Александра Пријовиќ во загрепската Арена.

Најубавата хрватска политичарка во секси издание се забавуваше на концертот на Александра Пријовиќ

Пратеничката одлично се забавувала на третиот загрепски концерт на српската ѕвезда Александра Пријовиќ, а доказ за тоа се фотографиите и видеата што ги сподели на Инстаграм.


Марина Опачак била во друштво на другарките, а судејќи по фотографиите одлично си поминала на концертот на Прија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.