Неодолива фотографија од Анастасија и ќерката на момчето на Цеца – погледнете колку тие се сакаат

Анастасија Ражнатовиќ беше меѓу присутните гости на роденденската забава на Богдан Срејовиќ, момчето на нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.
Прославата се одржа синоќа, на 18 мај, во градината на еден белградска кафеана, а најшармантната меѓу присутните секако беше наследничката на Богдан, Искра.
Во еден момент, преслаткото девојче танцуваше со својата пријателка на песната на Анастасија „Рани“, а малку подоцна, нивната заедничка слика беше објавена на Инстаграм.


На неа, Анастасија ја држи пријателката на Искра во скут, додека Искра зад грбот игра со косата.
Фановите на Ражнатовиќ беа целосно воодушевени од оваа слика, нагласувајќи дека сцената е убава и полна со нежност.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.