НЕЧИСТА КРВ: документарец кој сите го гледаа!

Да, имаме такво чувство, дека сите веќе го гледаа овој документарец. Но доколку не сте го гледале ви предлагаме да го сторите тоа.

Скриншот: Јутјуб
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.