Не е се така како што изгледа: И Лепа Брена сaкаше да се направи слаба со Фотошоп, па искриви се околу себе!

Loading...

Се изнагледавме летово фотографии од познатата пејачка Лепа Брена во бикини и да бидеме искрени за нејзини години, таа се „држи“ одлично.
Но, по се изгледа за таквиот изглед најзаслужен бил нејзиниот верен пријател – Фотошоп.
Тоа најдобро може да се види и по последната фотографија која ја објави познатата пејачка на својот профил на Инстаграм, каде позира во бикини.
И нормално, Брена на фотката изгледа фантастично, но ако малку повеќе ја анализирате ќе забележите дека тука и тоа како „заиграл“ фотошопот.
Погледнете ја Брена и погледнете околу неа…

 

View this post on Instagram

 

Malo mi za sriću triba….💯💪❤️☀️💕#friendship #goodvibes #janemamdrugidom #hajdedasevolimo

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

loading...