Не личи на себе: Вака изгледаше Луна Џогани пред пластичните операции

Loading...

ЛУна Џогани последните две години го привлекува вниманието на јавноста каде и да се појави, а најмногу ја обожаваат тинејџерките кои што ја следат и на социјалните мрежи.


Новопечената пејачка и победничка во реалното шоу „Задруга 2“ има свој стил од кој што не отстапува. Ја негува нејзината преубава долга коса, секогаш е нашминкана и носи уникатна гардероба за што и завидуваат многу нејзини врснички и тинејџерки.
Меѓутоа на социјалните мрежи се појави фотографија од полуматурата на Луна, на која изгледа сосема поинаку, од која можи да се забележи и дали нешто корегирала.

loading...