Новата снаа на Брена воодушеви со изгледот!

Еден од најголемите заводници на српската јавна сцена, Стефан Живоиновиќ, само што се врати од американска турнеја. Само ден по враќањето од Америка тој се појави на еден познат сплав во Белград, и тоа во друштво на девојка која со својата појава ги остави без текст сите присутни.


Стефан не сакал да зборува за својот емотивен статус, но фактот дека цела вечер не се одвојувал од поубавата половина, доволно зборува за себе.


Парот уживал во хаус и РНБ ритмовите, и други хитови од последната декада на дваесетттиот век, но и силните коктели.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.