НОЗЕ ЗА ЗЛАТЕН МЕДАЛ! Лепа Брена го покажа извајаното тело во костим за капење, а овој детал посебно го истакна!

Лепа Брена моментално е на одмор во Дубаи, а како и секогаш, пејачката ја користи можноста да ги сподели своите импресии со своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.
Пејачката отсекогаш имала витка линија и нозе на кои многу жени можат да и позавидат, а покажа и дека тоа не се менува со годините. Убавата Брена сподели фотографија од јахтата на која позираше во едноделен розов и бел костим за капење. Врза шал околу половината, така што уште повеќе ѝ дојде до израз.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.