Ова е најбрзиот и најефикасниот лек против тртки – потребни ви се само 2 работи и 30 денари

Ова е најбрзиот и најефикасниот лек против тртки – потребни ви се само 2 работи и 30 денари.

Брадавици можат да се појават на било кој дел од телото, а најчесто на рацете и вратот.

За најлесно да ги остраните, не мора да давате пари за скапи третмани, туку решението побарајте го во кујната.

Ова е најевтино средство против брадавици, а потребни ви се само 2 работи- јаболков оцет и фластер.

Постапка:

1. Јаболковиот оцет со сламка натапкајте го во фластерот

2. Намокрениот фластер залепете го директно на зафатеното место

ПРОЧИТАЈТЕ И:

Природен лек од смреки за шеќерна болест

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.