ОВА НЕ Е ЗА ВО ЈАВНОСТ! Дара Бубамара тргна да се тепа со дваесетина мажи на свадба, еве што се случи!

Шок!
Дара Бубамара, пејачка, еднаш го раскажа најголемото лудило што го направила во текот на нејзината кариера.
Имено, таа беше подготвена да се тепа со 20 мажи.
– Најлудата работа што ја направив, ги имаше многу, но да речеме на ромска свадба во Виена, отидов да се тепам со 20 мажи. Јас самата – рече пејачката и додаде:
– Тука има многу лудости, но не се за јавноста. Ако кажав – изјави неодамна Бубамара.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.