ОВА СЕ ОЧЕКУВАШЕ Анастасија Ражнатовиќ сподели радосни вести, пристигнуваат честитки од сите страни

Не ја крие својата среќа
Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ објави радосна вест!
Тинејџерската sвезда и пејачка Анастасија ги заплива во водите на нејзината мајка, а досега објави неколку песни кои се водечки хитови на сите списоци. Ќерката на Цеца неодамна објави две нови песни, кои можат да се слушнат од секое кафуле, а ниту еден ноќен клуб не може да се замисли без нив.


По големиот успех со претходните песни, Анастасија не крие дека е презадоволна од успехот со овие две песни што го постигнаа, па по тој повод им се обрати на своите следбеници на социјалната мрежа Instagram.
Имено, Анастасија објави дека нејзината песна „Извини“, за краток временски период надмина 8 милиони прегледи. Познато е дека естрадното небо го брка популарниот трендинг на YouTube платформата, а Ражнатовиќ не се симна од првите десет места. Овој успех го сподели во форма на Instagram Story, a пристигnuvaa честитки од сите страни, и од колегите и од нејзините верни обожаватели.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.