Овој излив на емоции сите го чекаа еден ден- еве како го нарече Брена внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ

Семејството на пејачката Лепа Брена секогаш е под бурното око на медиумите и јавноста, особено откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста.
Сепак за односот на нив две освен по фотографиите речиси никој ништо нема дознаено.
Доказ дека семејството ужива во секој свој миг и дека внукот на Брена и Боба ужива во прегратките на својата баба и дедо е фотографијата која ја објави пејачката вчера на Инстаграм.
Таа под неа напиша дека внучето (иако е од синот на Боба кој го има со својата прва сопруга) и е голема љубов.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.