Одби да зборува со жирито, а тоа што им го направи долго ќе го паметат: Публиката врескаше од страв

Во Американското реално шоу „Америка има талент“ досега сме гледале многу талентирани пејачи, спортисти, акробати, танчери и слично, но често може да се забележат и магионичари со нивните несекојдневни трикови.
Но, Америка едногласно одлучи ова е најопасниот изведен трик некогаш на сцената.
Тој одби да зборува со жирито, а тоа што им го приреди ќе го паметат долго, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: