„ОДМОР ЗА ОЧИТЕ НА ТОНИ“ – ДАРА БУБАМАРА ИГРА НА ЈАХТА: Го сврте задникот кон камерата, па заводливо се виткаше на музиката!

Пејачката одлично се забавува.
Дара Бубамара веќе неколку дена ужива во Дубаи, од каде започна да објавува фотографии кога пристигна, а неодамна го сподели луксузот во кој ужива.
Откако ја сними прекрасната соба и сподели слики во костим за капење, пејачката се упати кон пристаништето каде се качи на јахта на која ќе го помине целиот ден.
Дара сè уште не откри со кого патува, бидејќи овој пат сликите со 24 години помладото момче изостанаа дури и на неговиот профил.
Сепак, Тони беше предмет на коментари под видеото во кое пејачката на палубата танцува заводливо во костим за капење.
Погледнете:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.