Општ скандал! Непознат маж ја грабнал Бјанка и и ја протнал раката под фустанот! Кање го удрил по лицето

Кање Вест нападнал маж откако ја нападнал сопругата Бјанка Ценсори.Раперот Кање Вест бил пријавен откако нападнал некој кој ја грабнал неговата сопруга Бјанка Ценсори .Мило Јанопулос испрати изјава до TheMirror.com во нивно име, потврдувајќи го инцидентот и напиша:– Бјанка синоќа беше физички нападната. Напаѓачот не само што се судрил со неа. Тој ги ставил рацете под нејзиниот фустан, директно на нејзиното тело, ја фатил за половината, ја вртел наоколу, а потоа и дувал бакнежи. „Странец ја зграпчи Бјанка“ е крајно несоодветен како опис на она што се случи – заклучи Јанопулос.Ниту една од страните не била повредена, објави ТМЗ ,  или барем лицето за кое е обвинето дека удрило Канје не побарало лекарска помош по инцидентот. Полицијата наводно собира и сведоци, бидејќи сака да добие целосна слика што точно се случило.Ова исто така не е прв пат Канје да биде предмет на истрага за напад. На почетокот на 2023 година, тој беше тужен од фотограф за наводен напад, батерија и невнимание, откако наводно се соочил со него на улица додека се враќал дома од кошаркарскиот натпревар на неговата ќерка. Тој не беше обвинет за тој инцидент.Една година претходно, во 2022 година, Канје наводно бил тужен поради слични причини, откако тој наводно удрил фотограф во центарот на Лос Анџелес и имал застрашувачка изјава: – Ќе ти дадам пример.Неговото насилство и другите аспекти на неговата ментална состојба беа дел од причината поради која неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан поднесе барање за развод во 2021 година, откако неколку објави на X, порано познат како Твитер, го опишаа како нестабилен. Тој, исто така, наводно упатил некои непријатни обвинувања за мајката на Ким, Крис Џенер, и споделил длабоко лични детали за неговото семејство и бракот, што ја вознемирило.Таа се обиде да му помогне во неговите најтемни времиња, како што беше претходно објавено, но нејзините напори беа неуспешни, па парот го финализираше разводот во 2022 година. ширум светот, додека Бјанка постојано е критикувана за нејзината оскудна облека.

Пронајдете не на следниве мрежи: