„ОТИШЛА СО ДРУГ, ШТЕТА“ Харис плачел во кафеана по разводот со Мелина, а сега и ова: Се појави видеото

И покрај тоа што во јавноста се појавуваат како еден од похармонични парови, пејачот Харис Џиновиќ и креаторката Мелина Џиновиќ по 22 години заеднички живот ставија точка на бракот.Мелина го напуштила семејниот дом и пејачот постојано нагласувал дека не ги знае причините поради кои сопругата го напуштила. Очигледно Харис не се помирува со разводот и тешко ја поднел целата ситуација.Тој рекол и дека „изневерениот маж секогаш последен дознава“, поради што многумина мислат дека Мелина го оставила за друг маж.Сега на социјалните мрежи се појави видео на кое Харис ја пее хит песната „Наздравите вољени“, а кога го отпеа текстот: „Отишла е вољена у загрљај другом“, ја додаде пораката:– Штета – тажно изјавил пејачот на крајот од песната, што предизвика реакции во пабот, но и на социјалните мрежи.
@oggynsta Šteta 🤷‍♂️ #harisdzinovic ♬ original sound – Ognjen Topalović
Инаку, тој неодамна бил снимен како плаче, а многумина мислеа дека песната го расплака токму поради раскинувањето со Мелина.

Пронајдете не на следниве мрежи: