Пет чорби што ќе ве стоплат во зимските денови

Метеоролозите највуваат заладување од следната недела, па затоа ви предлагаме пет вкусни и богати чорби што ќе ве стоплат во ладните зимски денови.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.