Пејачката Зорана со автомобил удрила дете, па сама се пријавила во полиција

Пејачката Зорана Павиќ пред неколку дена доживеала сообраќајна несреќа кога со автомобилот удрила во дете.

Пејачката Зорана со автомобил удрила дете, па сама се пријавила во полиција

Сообраќајката се случила на место каде не е обележан пешачки премин, а Зорана го удрила детето кое со својот брат ja преминувало улицата.
Како што дознава Пинк.рс, пејачката целиот случај веднаш го пријавила во полиција.

Пронајдете не на следниве мрежи: