Пејачката Зорана со автомобил удрила дете, па сама се пријавила во полиција

Пејачката Зорана Павиќ пред неколку дена доживеала сообраќајна несреќа кога со автомобилот удрила во дете.

Пејачката Зорана со автомобил удрила дете, па сама се пријавила во полиција

Сообраќајката се случила на место каде не е обележан пешачки премин, а Зорана го удрила детето кое со својот брат ja преминувало улицата.
Како што дознава Пинк.рс, пејачката целиот случај веднаш го пријавила во полиција.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.