Погледнете го луксузниот дом на Ким Кардашијан и Кани Вест

Освен што ќе имаат принова во семејството Ким Кардашијан и Кани Вест имаат и нов дом во елитна населба во Лос Анџелес. Луксузната вила од 1000 квад

Пронајдете не на следниве мрежи: