Подарок кој ќе ги воодушеви Вељко и Богдана: Еве што подготви Цеца за внукот

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ се одлучи за уникатен подарок за својот внук Жељко Ражнатовиќ.
Имено пејачката се одлучи на внукот да му подари „Радосница“, книга во која родителите ќе ги напишат сите важни моменти во животот на нивниот син.
Персонализираната книга која ја одбрала Цеца за внукот е во сина боја, а на неа изгравирано е и името на Жељко.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.