ПУКАЛЕ ВО поранешната сопруга на ЧАРЛИ ШИН: Напаѓачот отворил оган со оружје поради сообраќајна расправија

Тежок инцидент се случи во понеделникот во Лос Анџелес, кога напаѓачите ги застрелаа познатата актерка Дениз Ричардс и нејзиниот сопруг Арон Фајфер.

Актерката и нејзиниот сопруг Ерон за среќа не биле повредени, но била многу вознемирена откако куршум го погодил задниот дел од нивниот камион, пренесува TMZ.

ПУКАЛЕ ВО поранешната сопруга на ЧАРЛИ ШИН: Напаѓачот отворил оган со оружје поради сообраќајна расправија

Овој сајт објави и фотографија од дупката од куршумот на возачката страна на камионот што го возел сопругот на Дениз.

Според споменатиот портал, сопругот на актерката бил зад воланот и имал проблеми да го најде студиото каде што ја возел Дениз за снимање на филмот. Возачот зад него се изнервирал од неговата неодлучност и почнал да вика, а потоа пукал во автомобилот со Дениз и нејзиниот сопруг.

Холивудската ѕвезда се тресела кога пристигнала во студиото и плачела, пренесува TMZ.

Дениз Ричардс е најпозната по филмовите во доцните 1990-ти и раните 2000-ти, како што се „Drop Dead Gorgeus“, „Valentine“, „Scary Movie 3“ и реалното шоу „The Real Housewives of Beverly Hills“.

Дениз беше во брак со Чарли Шин, со кој ги доби ќерките Сем и Лола во 2004 година. По разводот и јавното признание дека нејзиниот поранешен сопруг боледувал од ХИВ, актерката јавно негираше дека нејзините деца се заразени и дека актерот се заразил откако се оженил со неа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.