Пушката во едната, бебето во другата рака: Вељко Ражнатовиќ го „запали“ Инстаграм со оваа фотографија

Loading...

Вељко Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со сопругата Богдана и синот Жељко на излет во природа. Но тоа не е причината поради која фотографијата крена голем прав на социјалните мрежи…
Причината е што на неа Вељко во едната рака држи пушка, а во другата својот син, додека Богдана лупи краставица покрај него, а пред нив лежи нивниот пес.


Во описот на фотографијата, синот на популарната Цеца Ражнатовиќ „замоли“ веќе да не ја пријавуваат бидејќи тој смета дека не е навредлива за некого…

loading...