Само синџири на интимни делови: Црвениот тепих „изгоре“

Атрактивната млада дама Кејт Алексеева прошета на црвениот тепих во смело издание.Летонската манекенка Екатерина Алексеева, попозната како Кејт Алексеева , успеа да ги има сите погледи вперени во неа на црвениот тепих на 77. Кански филмски фестивал . И со што? Креација која не криеше речиси ништо.Деновиве беше тешко максимално да се привлечат објективите на фотоапаратот, кога најголемите ѕвезди продефилираа по црвениот тепих во најскудните изданија , божествени креации и најнеобичните модни експерименти. Сепак, многу дами успеаја да го направат тоа, а се чини дека докажан метод за привлекување внимание беше да се пристигне со што помалку облека.Во морето од „голи“ фустани се истакна и нејзиниот – креација од синџири, бисери и привезоци. А под него – ништо…Најшокантната сцена се случи кога таа се сврте, го покажа своето голо долен дел, а ова оскудно издание го комплетираше со златна буква чанта, бронзени сандали и впечатлив украс за коса, внимателно измешани со се останато.Атрактивната Кејт минатата година ја освои титулата Мис на Летонија, а соработуваше и со некои од најпознатите брендови како Prada, D&G и други.

Пронајдете не на следниве мрежи: