Сандра Африка во топлес издание и задникот во преден план испрати порака до своите обожаватели!

Loading...

Популарната српска пејачка Сандра Африка се фотографираше топлес, па предизвика бурни реакции со сликата, но и со описот што го напиша покрај фотографијата:

„Дама е онаа што живее од својата работа, а не од туѓи пари. Ви посакувам убав ден“ – напиша пејачката во описот на фотографијата на коај е гола до половина , а бујните гради и ги покриваат долгите прамени од косата.
Веднаш следеа бројни коментари од нејзините следбеници, а некои дури се пошегуваа и дека Сандра истакна дека живее од нејзината работа:
„Така е Сандра. Прати ми некое евро. Едно 300 евра. Почести ме, ништо не правам, немам пари, а празниците се ближат, биди хумана“ – беше еден од коментарите на кој сексапилната фолкерка одговори со… нов топлес. Нова гола до половина фортографија, само овој пат свртена со грб!

loading...