СЕВЕРИНА БЕЗ ПАРДОН БАКНАЛА НЕПОЗНАТ МАЖ ВО УСТА! Камерите ги уловија во незгоден момент, еве каде се видени

Хрватската ѕвезда Северина е снимена во бекстејџот на „Дора“ како се бакнува во уста непознат маж.Иако на прес-конференцијата многу натпреварувачи на „Дора“ не го разбраа хуморот на Северина со јајцето, тоа не и го расипа расположението на пејачката, па така возбудена пред камерите бакна маж облечен како пиле на устата , кој беше ангажиран од бендот да ја изведе танцовата кореографија.Да потсетиме, Северина на останатите учесници на конференцијата им подели јајца по првата полуфинална вечер на „Дора“. Некои го земаа, а некои не. Оние кои немаа коментари како:„Мислам дека држењето јајца на тебе ти стои подобро“, „Имам уште едно јајце… Не е толку големо, но ќе биде добро“ и останатото што крена голема прашина на социјалните мрежи.

Пронајдете не на следниве мрежи: