Северина ги остави фановите без зборови: Позира во костим за капење со необичен отвор

Loading...

Северина на својот Инстаграм профил сподели со своите следбеници дека едвај ги чека жешките летни месеци и објави фотографија на која позира во син костум за капење со необичен отвор.
Фотографијата со која таа го украде вниманието е навистина жешка.
Северина изгледа одлучно за нејзини години и тоа никој не може да го негира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

loading...