Северина ги покажа нозете од милион долари

Хрватската пејачка Северина по гласините дека се разведува се одлучи да ги изненади фановите и да ги увери дека со неа се е во ред.
Откако прво објави дека подготвува нов албум, пејачката објави и дека подготвува нова песна која ќе ја објави во понеделник.


По тој повод пејачката на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на која е само по гаќички.
Фотографиите се од најновиот спот на пејачката и тие се доказ дека таа на свои 46 години изгледа како жена од милион долари.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.