Северина со жешка фотографија во свој стил. Годините не и можат ништо

Loading...

Северина со жешка фотографија во свој стил. Годините не и можат ништо

Со фотографија од снимање, во црно бикини, дефинитивно го запали Инстаграмот денеска. До овој момент има над 42 илјади лајкови.

За Севе прочитајте уште и:

Северина со болка во срцето го слави Велигден: Сине, мама не те погалила цели 30 дена

Цела архива за СЕВЕРИНА (околу 600 текстови) со клик на СЛИКАТА 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...