Северина со жешка фотографија во свој стил. Годините не и можат ништо

Северина со жешка фотографија во свој стил. Годините не и можат ништо

Со фотографија од снимање, во црно бикини, дефинитивно го запали Инстаграмот денеска. До овој момент има над 42 илјади лајкови.

За Севе прочитајте уште и:

Северина со болка во срцето го слави Велигден: Сине, мама не те погалила цели 30 дена

Цела архива за СЕВЕРИНА (околу 600 текстови) со клик на СЛИКАТА 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.