Севе и Игор ги избришаа последните заеднички фотографии од Инстаграм?!

На профилот на Севе веќе нема фотографија со која му се честита роденденот ова лето. На профилот на Игор ја нема фотографијата што ја објави на почетокот на јуни минатата година, откако тие се одследија од Инстаграм.
Веќе некое време се шпекулираше дека нешто не е во ред со бракот на сплитската пејачка Северина Којиќ (48) и нејзиниот сопруг Игор (33). Ова е поткрепено со нивниот последен потег – тие ги избришаа последните заеднички фотографии на Инстаграм.
На профилот на Севе веќе нема фотографијата со која му се честита роденденот ова лето.
На профилот на Игор нема фотографија што тој ја објави на почетокот на јуни минатата година

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фотографиите што ги објавиле порано сè уште се наоѓаат на нивните профили, а парот се следи на социјалните мрежи.
Според соседите, Северина не е во Белград од април, ниту Игор во Загреб на Козјак. Напишано е дека тие ја заладиле врската откако Сева помина еден месец со семејството Којиќ на Бежанијска коса минатата година.


Тогаш тензиите се зголемија до таа мера што соседите слушнаа кренат глас. Севе и Игор се уште се во брак на хартија, како што дознавме од судот.
Во меѓувреме, пејачката летово беше на крстарење со младиот винар Томислав Воштиниќ (38), кого потоа го дознавме како нејзин телохранител.
И додека Северина главно ги игнорира приказните за себе, тогаш таа веднаш негираше дека има нешто повеќе меѓу неа и Востиниќ од пријателството.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.